برای دستیابی به ظاهر ویروسی دقیقاً به چه چیزی نیاز دارید؟ و چقدر برای شما هزینه خواهد داشت؟ من همه را خراب می کنم.

این داستان بخشی از Home Tips ، مجموعه توصیه های عملی CNET برای استفاده حداکثری از خانه، در داخل و خارج است.

TikTok برای یافتن دستور العمل های جدید برای امتحان کردن و ویدیوهای خنده دار که با چت گروهی خود به اشتراک می گذارید عالی است. اما همچنین منبع مفیدی برای یافتن هک های زندگی عملی - در عین حال سرگرم کننده - و نکاتی است که می توانید در روال روزانه خود بگنجانید .

لوگو نکات خانه CNET

اگر شما هم مانند من با TikTok هستید، احتمالاً ده ها ویدیو از افرادی که یخچال های خود را مرتب می کنند تا به حداکثر جذابیت زیبایی شناختی دست یابند دیده اید. این ویدیوها یخچال هایی را نشان می دهد که با ظروف مخصوص سبزیجات و میوه ها، قفسه هایی برای قوطی های نوشابه، و قفسه هایی که همگی به خوبی تا Lazy Susan برای چاشنی های مورد علاقه تان چیده شده اند.

در حالی که این ممکن است بیش از حد به نظر برسد، اما یک یخچال منظم می تواند شما را در زمانی که نمی توانید آن شیشه خاص را پیدا کنید، از ناامیدی شما نجات دهد و حتی از فراموش کردن غذاهای تاریخ مصرف گذشته در پشت جلوگیری کند. بنابراین، برای رسیدن به این ظاهر دقیقاً به چه چیزی نیاز دارید؟ و چقدر برای شما هزینه خواهد داشت؟ من همه را در زیر تجزیه می کنم.

آنچه برای شروع به آن نیاز دارید

خوشبختانه، سخت نیست که یخچال خود را تا 9 عدد بپوشانید. یک سفر سریع به Dollar Tree یا Walmart ، یا یک پیمایش سریع در آمازون می تواند هر چیزی را که نیاز دارید، ایمن کند.

این ظروف پلاستیکی کوچک برای سازماندهی اقلامی که اغلبیخچال سامسونگ در کشوهای یخچال شما شل هستند، عالی هستند. به جای اینکه در کشوی محصولات خود را الک کنید تا آخرین تکه میوه را در ته آن بیابید، می توانید ظرفی را برای نگهداری سیب، چوب پنیر یا لیمو ترش مرتب کنید.

در حالی که ظروف فوق برای محصولات و اقلام میان وعده عالی هستند، اما برای نگهداری قوطی ها به اندازه کافی پهن نیستند. اگر دائماً نوشیدنی های کنسرو شده در دسترس دارید، توصیه می کنم دو یا سه سطل قوطی بخرید تا در قفسه های درب یخچال جا باز کنید.

اگر به مقداری ذخیره سازی اضافی در قفسه پایین یخچال نیاز دارید، این سطل های 14 در 8 اینچی یک انتخاب عالی هستند. عرض این سطل ها، این سطل ها را برای ماست، کنسرو، غذای کودک، آب میوه، غذاهای بسته بندی شده و محصولات بزرگتر مانند پیاز و فلفل ایده آل می کند. و اندازه آنها به شما این امکان را می دهد که دو سطل را روی هم قرار دهید یا چهار سطل را در کنار هم داشته باشید و همچنان در همان ردیف یخچال خود قرار بگیرید.

من توصیه می کنم دو بسته از بسته های دوتایی را برای چهار سطل خریداری کنید. بعلاوه، این سطل ها به قدری همه کاره هستند که اگر در نهایت نیازی به یخچال ندارید، می توانید از آن برای انباری، لوازم آرایشی، ظروف آشپزخانه یا صنایع دستی و لوازم اداری خود استفاده کنید.

نیازی نیست تمام شیشه های یخچال خود را بردارید تا آن سس سالاد را در گوشه پشتی پیدا کنید. افزودن یک صفحه گردان یک ترفند ساده برای افزودن راحتی بیشتر و در عین حال جذاب تر به نظر رسیدن قفسه های شما است. این برای چاشنی ها، غذاهای شیشه ای و سس ایده آل است.

میز گردان مناسب تمامی کابینت های یخچال و بالایی با قطر 10.8 اینچ می باشد.

در حالی که ذخیره سازی برای تخم مرغ های شما کاملاً ضروری نیست، زیرا کارتن را از قبل در اختیار دارید، اگر می خواهید به زیبایی TikTok دست یابید، نگهداری تخم مرغ یک چیز ضروری است.

سینی های تخم مرغ ارزان تری در Dollar Tree وجود دارد، اما پلاستیک ضخیم تر این سینی ها باعث می شود که بدون ترس از شکستن تخم مرغ ها، به راحتی روی هم چیده شوند.

این چه قیمتی دارد؟

اگر محصولات را با مقادیری که در بالا توصیه کرده ام خریداری کنید، مجموع شما به 93 دلار می رسد. اگرچه این تغییر بزرگی نیست، اما سازماندهی یخچال خود مانند استادان TikTok با قیمت کمتر از 100 دلار مناسب است.

به علاوه، اغلب می توانید اقلام ذخیره سازی خانگی را در تارگت یا آمازون در فروش پیدا کنید، و همیشه می توانید شخصاً به Dollar Tree بروید تا مجبور نباشید اقلام را به صورت آنلاین به صورت عمده بخرید.

بنابراین، شما همه چیز مورد نیاز خود را برای سازماندهی یخچال خود دارید. حالا چی؟ برای شروع، ابتدا همه چیز را از یخچالساید ال جی خود خارج کرده و آن را عمیقاً تمیز کنید. اگر نمی خواهید یک ماده غذایی خاص را دور بریزید، راهنمای ما در مورد نحوه تمیز کردن عمیق یخچال را بخوانید .

وقتی یخچال و ظروف شما تمیز شد، توصیه می کنم سطل ها و ظروف خالی را در یخچال قرار دهید تا دقیقاً بدانید هر اقلام را کجا می خواهید قرار دهید، سطل های نگهداری کافی دارید و همه چیز در یخچال شما جا می شود.

اکنون، می توانید جوراب ساق بلند را شروع کنید! نتیجه نهایی باید مانند یک یخچال کاملاً آراسته به نظر برسد که به راحتی در TikTok ویروسی شود.

چند بار در یخچال را باز کرده اید و جلوی دستگاه خود ایستاده اید و به این فکر کرده اید که می خواهید چه بخورید؟ این احتمال وجود دارد که شما بیش از آنچه تصور می کنید این کار را انجام دهید، و ال جی امیدوار است که جدیدترین یخچال های InstaView Door-in-Door به پایان دادن به این عادت اتلاف انرژی کمک کنند.

یخچال های ال جی اینستا ویو برای اولین بار در سال 2015 عرضه شد و دارای یک صفحه شیشه ای مشکی بر روی در است. با دو بار ضربه زدن روی این صفحه شیشه ای، نوری روشن می شود و به شما امکان می دهد بدون نیاز به باز کردن درب یخچال را ببینید.

این پنل همچنین به عنوان یک درب داخلی نیز عمل می کند که دسترسی سریع به اقلام جلوی یخچال را فراهم می کند و از خروج هوای سرد کمتری نسبت به باز کردن درب اصلی اطمینان می دهد.

برای اولین بار، یخچال های InstaView اکنون یک صفحه شیشه ای دارند که در تمام نیمه بالایی در سمت راست امتداد یافته است و به شما امکان می دهد حتی بیشتر از محتویات یخچال را ببینید.

یخچال های جدید InstaView همچنین دارای یک دستگاه پخش کننده آب هستند که از نور ماوراء بنفش برای ضدعفونی کردن شیر استفاده می کند و از انتشار میکروب های بالقوه مضر در آب آشامیدنی می کاهد.

ال جی می گوید این فناوری به طور خودکار به مدت 10 دقیقه، یک بار در ساعت یک بار فعال می شود و تا 99.99 درصد از باکتری ها، از جمله E. coli و سودوموناس آئروژینوزا را که می تواند منجر به ذات الریه شود، از شیر آب پخش کننده حذف می کند. همچنین می توان آن را در صورت تقاضا با فشار دادن یک دکمه روی یخچال هر زمان که بخواهید با فشار یک دکمه فعال کرد.

یخچال ها همچنین با برنامه LG ThinQ کار می کنند، بنابراین می توانید میزان مصرف انرژی آنها را مشاهده کنید. همچنین ساید بوشمی توانید در صورت باز ماندن درب هشدار دریافت کنید و حتی روشنایی نور داخلی را بسته به زمان روز تنظیم کنید.

تجزیه و تحلیل: صرفه جویی در انرژی و همچنین صرفه جویی در زمان

نمی توان انکار کرد که پنل InstaView بسیار مفید است - قبل از اینکه به سوپرمارکت بروم، همیشه چیزهایی را که در یخچال است بررسی می کنم، و اغلب در حین نوشتن لیست خرید خود چندین بار در را باز می کنم.

هر بار که درب یخچال باز می شود، دمای داخل یخچال افزایش می یابد، به این معنی که کمپرسور باید به داخل آن ضربه بزند تا آن را به سطح مناسب کاهش دهد. طبق مجله Home Energy ، باز کردن درب 7 درصد از انرژی مصرفی یخچال را بر اساس 42 باز شدن در روز تشکیل می دهد - این رقم ممکن است در ابتدا زیاد به نظر برسد، اما زمانی که من و نیمه دیگرم هر دفعه یخچال را باز می کنیم. روز، در واقع بسیار دقیق است.

تحقیقات مؤسسه انرژی صرفه جویی نشان می دهد که یخچال به طور متوسط ​​هر سال 162 کیلووات ساعت انرژی مصرف می کند، بنابراین با کاهش تعداد دفعاتی که در یخچال را باز می کنید، می توانید بیش از 11 کیلووات ساعت در سال از مجموع آن ضربه بزنید.

در سطح جهانی، اتلاف انرژی یک مسئله بزرگ است - تنها در ایالات متحده معادل 283 کیلووات ساعت برق برای هر نفر در سال است، که ساید بوشمعادل روشن کردن یک کوره برقی با دمای 350 درجه فارنهایت / 175 درجه سانتیگراد به مدت شش روز است، بنابراین هر کاری که می توان انجام داد. کاهش این رقم در چشم ما یک گام بزرگ به جلو است.

یخچال های سفارشی سامسونگ به شما امکان می دهند رنگ دستگاه خود را سفارشی کنید

تا آنجایی که سامسونگ ممکن است باور داشته باشد، این اتفاق اغلب رخ می دهد، زیرا این برند در حال عرضه یخچال های سفارشی خود به ایالات متحده و بریتانیا است.

درب های دستگاه در بیش از 20 رنگ مختلف و هفت رنگ طراحی شده اند، اگرچه همه آنها در همه مکان ها موجود نیستند. برای مثال در ایالات متحده، روکش فی در رنگ های طلایی، سرمه ای و مشکی موجود است، در حالی که در اروپا روکش هایی مانند شیشه در طیفی از رنگ ها عرضه می شوند که رنگ های اصلی پررنگ تا رنگ های پاستلی را پوشش می دهند.

درباره یخچال فریزر ویرپول بیشتر بیاموزید که قبل از اینکه شیر شما قدیمی شود به شما هشدار می دهد

در ایالات متحده، سامسونگ همچنین در حال گسترش طیف سفارشی برای پوشش سایر لوازم آشپزخانه از جمله ماشین ظرفشویی و مایکروویو فوق العاده است که در رنگ های مشکی، سرمه ای و رز در دسترس خواهند بود، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز در آشپزخانه تان درست است. - با پالت رنگ مورد نظر خود مطابقت داشته باشید.

سامسونگ همچنین تعدادی از لوازم کوچک جدید را رونمایی کرد (اگرچه سامسونگ آنها را لوازم سبک زندگی می نامد) که بعداً در سال 2021 عرضه خواهند شد. اینها شامل جاروبرقی جدید ، جاروبرقی روباتی و AirDresser است که به عنوان یک مفهوم در IFA 2019 نیز به نمایش درآمد. و یک کمد بخار برای طراوت لباس های مشابه ال جی استایلر است. .

یخچال سفارشی سامسونگ

نمی توان انکار کرد که یخچال های سفارشی سامسونگ بسیار شیک به نظر می رسند، و انتخاب دستگاهی با رنگ و رنگی که معمول نیست، مطمئناً توجه خلاق من را به خود جلب می کند.

سامسونگ تنها برندی نیست که فرصت انتخاب رنگ ها و رنگ های مختلف برای لوازم بزرگ شما را نیز ارائه می دهد، زیرا ال جی مجموعه لوازم مفهومی مبلمان خود را در نمایشگاه CES امسال معرفی کرد که در طیف رنگ ها و روکش هایی نیز عرضه می شود.

با این حال، وقتی صحبت از وسایل بزرگ به میان می آید، برای مدت طولانی آنها را نگه خواهیم داشت - طبق گفته وزارت انرژی ایالات متحده ، یخچال ها تقریباً 12 سال عمر می کنند. بنابراین در حالی که ممکن است اکنون رنگ را دوست داشته باشید آیا در بیش از یک دهه آینده همچنان همان احساس را خواهید داشت؟

به خصوص وقتی صحبت از فضای داخلی به میان می آید، رنگ های خاصی می توانند در یک دقیقه مد باشند و بعد از آن بگذرند.

سامسونگ می گوید در صورتی که از رنگ آن خسته شدید، پنل های جلویی یخچال های سفارشی را می توان تغییر داد، اگرچه آنها هیچ جزئیات قیمتی را ارائه نکرده اند، بنابراین نمی توانیم تصور کنیم که این یخچال مقرون به صرفه باشد.

6 بهترین تلویزیون هوشمند برای پخش جریانی - بررسی تابستان 2022

اگر به ویدیوهای سازمان یخچال در TikTok وسواس دارید.

یخچال ,های ,یک ,رنگ ,ها ,باز ,می توانید ,یخچال های ,را در ,می دهد ,یخچال را ,هزینه خواهد داشت؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

یادگیری بی انتهاست... Download The Lastest Music Albums لینک شیک فان زیست پلاس - مرجع جامع کنکوریها cdldownload EVERGLOW تیزر تبلیغاتی با امید آکادمی تیزهوشان ممی پور